Bestsellery
 Drewniany clipboard A4
Drewniany clipboard A4
14,89 zł
szt.
 Drewniane wizytówki z grawerem
Drewniane wizytówki z grawerem
1,98 zł
szt.
 Drewniane bombki grawerowane
Drewniane bombki grawerowane
8,15 zł
szt.
 Drewniana zakładka do książki
Drewniana zakładka do książki
2,23 zł
szt.
 Drewniane podkładki
Drewniane podkładki
2,47 zł
szt.
 Drewniane pudełko na ciastka
Drewniane pudełko na ciastka
25,60 zł
szt.
O nas

Kim jesteśmy?

Spółdzielnia Manumania to przedsięwzięcie ludzi, których połączyło zamiłowanie do rękodzieła i pasja projektowania. Jesteśmy na rynku od roku 2015, choć wszystko zaczęło się trzy lata wcześniej, kiedy w Chrząstawie Wielkiej pod Wrocławiem powstała agencja reklamowa M-art Projekt.

Nasze pierwsze produkty wytwarzaliśmy w garażowym zaciszu. Od tamtego czasu wiele się zmieniło - znacznie rozszerzyliśmy nasz asortyment, a garaż zamieniliśmy na profesjonalny warsztat. Stale się rozwijamy, wciąż wzbogacamy  i udoskonalamy ofertę.

Śledzimy panujące trendy, ale cenimy oryginalność i nietuzinkowość. Przede wszystkim staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych odbiorców, dlatego jesteśmy gotowi dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Czym się zajmujemy?

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji oryginalnych drewnianych gadżetów, ozdób, opakowań, artykułów ekspozycyjnych i dekoracyjnych.

Posiadamy profesjonalne i precyzyjne plotery laserowe o dużej mocy, oferujemy zatem usługi z zakresu wycinania i grawerowania różnorakich materiałów, takich jak drewno, szkło, metal, skóra czy tekstylia. Wykonujemy także tabliczki znamionowe. 

W zakres naszych usług wchodzi ponadto przygotowywanie projektów graficznych oraz znakowanie produktów.

Działalność prospołeczna

Chcieliśmy zbudować przedsiębiorstwo, które nie tylko zrzeszy pasjonatów, ale także będzie zaangażowane społecznie. Manumania stwarza miejsca pracy specjalnie dla osób z ograniczoną możliwością zatrudnienia. Staramy się także wspierać lokalne inicjatywy.

W 2016 roku, w ramach Europejskiej Stolicy Kultury, organizowaliśmy we Wrocławiu warsztaty z upcyklingu, na których pokazywaliśmy, jak stare czy pozornie bezużyteczne rzeczy zmienić w coś pięknego i przydatnego.

W roku 2017 braliśmy udział w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przekazując na aukcję nasze produkty.

Nasi klienci

Do tej pory mieliśmy zaszczyt i przyjemność wykonywać zlecenia min. dla:

Gmina Czernica, LGD Dobra Widawa, Hotel Dikul, Megabud, Agencja Ubezpieczeniowa Allianz Tomasz Mróz, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Papirus, Goma Leatherwork, Fundacja PROPUBLIKA, Calendaria Biuro Rachunkowe, Fundacja L’arche, Nitai Hurtownia Kosmetyków Naturalnych, Międzyborskie Stowarzyszenie Turystyczno-Krajoznawcze „Zbójnik”, Izba Komornicza we Wrocławiu.

Mamy nadzieję, że nasze artykuły i Państwu przypadną do gustu. 

Zapraszamy do współpracy!

Załoga Spółdzielni Manumania

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl